Викрито зловмисників торгових точок, які копіювали дані банківських карток

Ірина
Банківські картки
Банківські картки

Кіберполіція викрила групу осіб, які за допомогою спеціального технічного обладнання спустошували банківські рахунки громадян, – повідомляє прес-служба Департаменту Кіберполіції Національної поліції України.

Аферисти діяли у місті Дніпро.

За час своєї діяльності вони встигли ошукати громадян майже на півмільйона гривень

Організатором групи виявився 26-річний місцевий мешканець, який залучив до злочинної діяльності двох спільників – 27-ми та 30-ти років, один із яких був правоохоронцем.

Шахраї тимчасово працевлаштовувалися у закладах харчування та роздрібної торгівлі на території Дніпропетровської області. Маючи доступ до POS-терміналів, якими розраховували клієнтів, спільники приховано встановлювали пристрій для зчитування інформації з банківських карток (скімер). З його допомогою зловмисникам вдавалося незаконно копіювати інформацію з клієнтської картки. З використанням комп’ютерної техніки та спеціалізованих приладів, зловмисники записували отриману банківську інформацію на підконтрольні пластикові картки. Після виготовлення дублікату картки, вони знімали гроші з рахунків потерпілих у банкоматах, використовуючи маски та одяг, що максимально закривали обличчя.

Злочинцям загрожує до восьми років ув'язнення.

Ми писали про те, що Як захиститися від шахраїв і що потрібно знати власникам карт. Продовжуємо екскурс про те як крадуть гроші з рахунків (банківських карт) і як цього уникнути.

Читати також