Британія та Польща фінансують житло для українських переселенців

Дарья Суп
Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс
Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс
Зображення: Official Twitter account of the British Embassy Kyiv

Великобританія та Польща об'єднують зусилля для надання житла внутрішньо переміщеним особам в Україні, виділяючи понад 455 млн гривень на будівництво житлових комплексів. Ці житлові об'єкти будуть розміщені в Львівській та Полтавській областях. Про це повідомляє АБОМУС новини України з посиланням на офіційний сайт британського уряду.

Цей спільний проект був розпочатий з метою надання допомоги українським громадянам, постраждалим від продовжуючихся військових дій у країні. Загальна сума, виділена Великобританією та Польщею на житло, складає 10 млн фунтів стерлінгів, що дорівнює понад 455 млн гривень. У рамках проекту передбачається не лише створення житлових приміщень для переселенців, але й забезпечення їх усіма необхідними комунікаціями.

В результаті реалізації проекту, близько 700 українців, належачих до вразливих верств населення та змушених залишити свої домівки у зв'язку з військовими діями або обстрілами з боку російських окупаційних сил, отримають нове житло.

Крім того, на забезпечення енергією шкіл, лікарень та соціальних служб у прифронтових регіонах Донецької, Запорізької, Миколаївської, Харківської та Херсонської областей буде виділено додатково 2,6 млн фунтів стерлінгів або понад 118 млн гривень. Ці кошти підуть на закупівлю генераторів, які дозволять підтримувати роботу життєво важливих об'єктів у зонах конфлікту.

Таким чином, Великобританія та Польща демонструють свою підтримку Україні та її населенню в складний період військових дій, вкладаючи суттєві кошти в створення нового житла для переселенців та підтримку життєво важливих об'єктів у зонах конфлікту.

Ми писали про те, що Зеленський: Податкові канікули іноземним інвесторам. Президент України Володимир Зеленський на World Economic Forum в Давосі, Швейцарія заявив:

Читати також