Найбезпечніший спосіб використання платіжних карток

Ірина
Платіжні картки й 200 гривень
Платіжні картки й 200 гривень
Зображення: MyCredit.in.ua

Найбезпечнішим способом використання платіжних карток є операції в торговельній мережі, беручи до уваги збитки, які понесли українці і банки через шахрайські оборудки в інтернеті і через банкомати. Про це заявив заступник начальника управління роздрібних платежів Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Національного банку України Владислав Дикий.

Загалом у першому півріччі 2018 році на один мільйон гривень видаткових операцій з використанням платіжних карток лише 64 гривні припадало на незаконні операції.

За підсумками 2017 року ця сума становила 77 гривень, у 2016 році – майже 110 гривень, – розповів Владислав Дикий.

У минулому році найбільша кількість шахрайських операцій з платіжними картками проводилися у мережі Інтернет

Також в НБУ закликали користувачів платіжних карток бути обачними та не розголошувати особисту інформацію та реквізити платіжних карток, включаючи термін її дії, коди CVС2 або CVV2, ПІН-код, логін і пароль для входу у веб-банкінг, одноразові паролі для проведення додаткової перевірки автентичності.

Ми писали про те, що Як захиститися від шахраїв і що потрібно знати власникам карт. Продовжуємо екскурс про те як крадуть гроші з рахунків (банківських карт) і як цього уникнути.

Читати також