ПриватБанк в ніч на 19 серпня 2023 проводить регламентні роботи: операції з картками будуть недоступні до ранку

Ірина 👁 230
Банкомат
Банкомат
Зображення: MyCredit.in.ua

В ніч на 19 серпня 2023 року ПриватБанк проведе планові регламентні роботи для технічного вдосконалення своїх систем та сервісів, щоб підвищити якість та безпеку платежів.

Під час проведення робіт у суботу 19 серпня з 00:30 до 7:30 ранку тимчасово можуть бути недоступними операції з картками, Приват24. Також «тайм-аут» триватиме у роботі банкоматів, терміналів самообслуговування та POS-терміналів банку.

Зазвичай банк обирає нічний час для проведення технічних робіт, щоб мінімізувати вплив на клієнтів, які відпочивають. Якщо ви маєте здійснити важливі покупки та перекази о пізній порі, врахуйте інтервал проведення робіт.

Цікавий факт: клієнти ПриватБанку роблять в середньому більше 1 млн платежів за годину, це майже 50 тисяч платежів кожну хвилину.

Ми писали про те, що 75 000 грн за впіймання грабіжників банкомата на Рівненщині. ПриватБанк оголосив про гарантовану виплату винагороди в розмірі 75 000 грн за будь-яку інформацію, що допоможе затримати злочинців, які пограбували банкомат в селі Оженин Рівненської області.

Читати також