Переказати гроші з Польщі в Україну тепер буде просто

Ірина
SWIFT перекази в Україну з Польщі
Переказ в Україну на вигідних умовах
Зображення: MyCredit.in.ua

ПриватБанк спільно з Alior Bank запустили послугу, яка дозволяє відправляти в Україну SWIFT перекази за допомогою смартфону або через Інтернет без комісії.

Переказ в Україну здійснюється на дуже вигідних умовах, оскільки валюту можна безкоштовно переказати на банківський рахунок будь-якого клієнта Приватбанку в Україні через інтернет-систему Валютного Обмінника.

Комісія для переказів в € становить 0 zł, а для переказів в $ – 3$ незалежно від суми (в опції міжнародних переказів SHA), – повідомляє прес-служба банку

Плюси такого обмінника, що обмін валют здійснюється за вигідними курсами та для цього непотрібно нікуди йти. Строк надходження переказу в Україну становить не більше, ніж один робочий день. ПриватБанк зараховує кошти на картки або рахунки одержувачів в режимі онлайн.

Також діє акція для громадян України, яка дає можливість отримати 30% знижки на різницю між курсом купівлі та продажу валют. Для цього необхідно зареєструватись в системі Валютного Обмінника, скористатись кодом PRIVAT2018.

Нагадаємо, Alior Bank – польський банк один з найбільших в країні з головним офісом у Варшаві.

Ми писали про те, що Як перевести 100 тисяч євро за кордон. В кінці 2019 року НБУ підняв ліміт інвестування грошових коштів українцями за кордон до 100 тисяч євро

Читати також