ПриватБанк роздасть клієнтам по 5000 грн: хто може взяти участь в акції

Фрол Антонов
Офіс Приватбанк
Також учасники розіграшу гарантовано отримають поповнення рахунку мобільного телефону
Зображення: TheLotCarmen

Державний ПриватБанк у співпраці з міжнародною платіжною системою Mastercard запустив нову акцію, яка діятиме протягом півроку. Загалом для додаткової підтримки українців у рамках акції виділили понад 5 млн. гривень.

Як зазначили у прес-службі банку, акція є додатковою підтримкою українців, які отримують грошову допомогу від міжнародних організацій на банківські картки. З 1 серпня 2022 року по 31 січня 2023 року кожен учасник, який виконав умови акції, отримає гарантоване поповнення мобільного телефону на 50 грн., а також додатково візьме участь у розіграші одного з трьохсот подарункових сертифікатів giftmall на суму 5 000 грн.

Щоб отримати додаткову допомогу від банку та Mastercard, потрібно зареєструватися в акції на сайті, отримати грошову виплату від міжнародних організацій на картку Mastercard від ПриватБанку (через Western Union, MoneyGram, PrivatMoney або автоматичне зарахування на картку) та здійснити щонайменше 2 транзакції на загальну суму від 500 грн з будь-яких карток Mastercard від ПриватБанку.

Якщо ви відповідаєте критеріям виплати грошової допомоги від міжнародних організацій і ще не подали заявку, ви можете зробити це на сайті «єДопомога», зазначивши IBAN картки Mastercard від ПриватБанку. Якщо ви не маєте картки, ви можете відкрити Digital картку Mastercard прямо у мобільному додатку Приват24, без необхідності йти до відділення банку.

уманітарної організації ООН (World Food Programme, WFP) – через Western Union; Агентства ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН/UNHCR Ukraine) – через PrivatMoney; Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) – через PrivatMoney; Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця (IFRC) – через MoneyGram; виплата компенсації від Товариства Червоного Хреста (ТЧХУ) за програмою «Прихисток» – через PrivatMoney та Міжнародної організації Red Rose CPS – через MoneyGram.

Ми писали про те, що ПриватБанк в ніч на 19 серпня 2023 проводить регламентні роботи: операції з картками будуть недоступні до ранку. ПриватБанк проводить планові роботи у ніч на 19 серпня для підвищення безпеки платежів. Операції з картками та Приват24 тимчасово обмежені з 00:30 до 7:30

Читати також