Як професійно та швидко порахувати гроші ?

Ірина
Машинка рахує купюри
Машинка рахує купюри
Зображення: Good Free Photos

Щиро признаємося, що не дуже часто трапляються у нашому житті такі приємні моменти як необхідність швиденько перелічити пачку купюр, а от як це робити професійно спробуємо розібратися.

Чи вмієте ви рахувати гроші?

На перший погляд це запитання викликає посмішку. Але, якщо вдуматись та пригадати про те, скільки разів у житті нам з Вами доводилось бути обрахованими... Чи може з Вами не траплялись такі кумедні ситуації, коли перераховуючи крупні суми грошей по декілька разів, особливо дрібними купюрами, кожного разу отримували іншу суму. Було, правда ж! Та річ зараз піде не про тих хто не вміє рахувати гроші, а з точністю до навпаки.

У світі всі професії залежать від грошей, але існують такі, що напряму пов’язані з купюрами. Наприклад банкіри, будь-якого роду торговці, касири, тощо. Чесно кажучи, такі професії підходять не всім, адже рахувати гроші прерогатива далеко не кожного, а працювати собі «в мінус» ніхто не буде. А ось про тих, хто дійсно є професіоналом в лічбі грошей зараз і піде наша розмова.

Є декілька способів рахувати купюри. Можна робити це традиційним способом, перекладаючи їх в звичному положенні з однієї руки в іншу, можна – згинаючи їх на половину, листати великим пальцем однієї руки, а одиниці з нас можуть артистично перебирати банкноти подібно до руху пальців під час гри на гітарі… Головне – незмінне. Адже, як би ви їх віртуозно не перекладали в своїх руках, сума від цього не збільшиться...

Колись велику кількість копійок одного номіналу можна було порахувати за допомогою... звичайної ваги! Всі ми розуміємо, що кожна монета має свою масу і суттєво відрізнятися одна від одної вона не може. Далі все просто: знаючи загальну масу монет треба всього лиш поділити її на масу однієї та помножити на її номінал. І не потрібно було безкінечно «дзвеніти» та перекладати їх з купи на купу. Проте, з часом ця хитрість з деякими номіналами монет стала не актуальна, адже з метою економії Національний банк міг випустити монети одного номіналу з різних сплавів металу. Її вигляд при цьому не змінювався, хіба що ледь помітно за кольором, а маса могла як суттєво зменшитись, так і зрости, бо головним критерієм була ціна металу, а не його маса.

А насамкінець, наша Вам порада – яким би способом чи з якою швидкістю Ви б не вміли рахувати гроші, завжди підтримуйте порядок в своєму гаманці, адже це гроші люблять не менше ніж рахунок... І не забувайте, основне не здатність вміти їх рахувати, а заробляти!

Ми писали про те, що Українці зможуть обмінювати монети 1, 2 та 5 копійок на рік довше. Продовжено термін обміну розмінних монет номіналами 1, 2 та 5 копійок, які вже перестали бути платіжними засобами, на один рік – до 30 вересня 2023 року.

Читати також