Зеленський: Податкові канікули іноземним інвесторам

An2an
Президент України Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський на World Economic Forum в Давосі, Швейцарія заявив:

"Перші 2 роки всім інвесторам, які підуть в приватизацію на 10 млн доларів плюс, ми даємо податкові канікули: ви не будете платити податок на прибуток протягом 5 років"

Більш того, інвесторам, які будуть інвестувати від 100 млн доларів США надаватиметься індивідуальний "радник", а також будуть підписані договори, які передбачають державний захист і гарантії.

 

"Ми зараз підготували нову програму, яка називається Investment nanny. Кожному інвестору, який приведе в Україну понад 100 млн доларів, ми забезпечимо окремий контракт з державою.

Саме держава буде вас захищати. У вас буде менеджер, який говорить на 5 мовах, і 24/7 цей менеджер буде з вами працювати"

За існуючою інформацією на продаж буде виставлено близько 500 компаній. Але інвестиції не будуть обмежені виключно на їх придбання. В Україні існує величезна кількість варіантів, куди можна інвестувати з вигодою.

Ми писали про те, що Порошенко назвав п'ять головних секторів економіки, які залучать мільярди доларів інвестицій. Президент України Петро Порошенко назвав п’ять головних секторів економіки, які можуть залучати мільярдні інвестиції. Про це глава держави сказав на форумі "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом" у вівторок у Києві.

Читати також