З 5 серпня всі банківські рахунки переходять на IBAN

An2an
IBAN
IBAN

З 1.11.2019 року використання IBAN стане обов’язковим для клієнтів усіх банків України під час здійснення переказів коштів як у національній, так і в іноземних валютах.

У період з 5 серпня до 31 жовтня 2019 року клієнти банків у документах на переказ коштів можуть заповнювати реквізити “Код банку” та “Рахунок” у будь-яких варіаціях.
У документах на переказ коштів в реквізитах платника/отримувача клієнт може заповнювати як пару реквізитів (номер рахунка платника/отримувача та код банку платника/отримувача), так і номер рахунка платника/отримувача за стандартом IBAN. У разі заповнення номера рахунка платника/отримувача за стандартом IBAN, у реквізиті “Код банку платника/отримувача” зазначається нуль.

Переваги IBAN:
● зручно та просто ідентифікувати платника та отримувача коштів, а також банк України, що їх обслуговує;
● уникнути помилок у реквізитах рахунків завдяки скороченню реквізитів в розрахункових документах;
● швидше здійснювати перекази та отримувати кошти.

Ми писали про те, що Рейтинг найприбутковіших та збиткових банків в Україні. За результатами 2019 року опубліковано рейтинг найприбутковіших і збиткових банків. ПриватБанк лідирує з великим відривом від найближчого конкурента по прибутковості - вказавши в звітності прибуток більш ніж на 32 млрд грн.

Читати також