Програму "Доступне житло для молоді" продовжили

An2an
Іпотека для молоді
Іпотека для молоді
Зображення: MyCredit.in.ua

На сайті Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву опублікована інформація, згідно з якою програма по забезпеченню молоді житлом продовжена до 2023 року.

За час роботи програми було видано 2237 пільгових довгострокових кредитів на будівництво, реконструкцію та придбання житла.

Проблема забезпечення молоді житлом залишається однією з найактуальніших для України, її невирішеність є однією з причин міграції української молоді за кордон. Адже більшість молодих сімей не мають економічної можливості без підтримки держави отримати доступ на ринок житла.

У 2015-2020 рр. витрат на житлове кредитування молоді з фонду державного бюджету України передбачено не було. Фінансування програми здійснювалось за рахунок коштів місцевих бюджетів та спеціального фонду держбюджету.

Програма молодіжного житлового кредитування економічно вигідна і громадянам, і державі, оскільки передбачає спрямування коштів, сплачених учасниками програми, на надання нових кредитів за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету.

Станом на 1 липня 2020 відповідно до Державної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2020 рр. було профінансовано 1 010 600 000 грн, в тому числі з державного бюджету - 317 600 000 грн, з місцевих бюджетів - 693 000 000 грн.

Ми писали про те, що Реальна іпотека: кредит під заставу нерухомості. Національний банк України розпочав публікувати інформацію відносно кредитування населення під заставу нерухомості (іпотека). Щомісячно, НБУ буде надавати дані:

Читати також