Поспішайте, дешевих кредитів на всіх не вистачить

Фрол Антонов
Подання документів на отримання кредиту ФОП
Заявка на схвалення і отримання дешевого кредиту для підприємців

Багато ЗМІ вже почали критикувати нову програму Уряду називаючи це дешевим піаром. Адже у дешевих кредитів виявляється є ліміт і виділені гроші закінчаться досить швидко. На всю країну готові видати всього 5 млрд грн "дешевих" кредитів.

Однак в Уряді впевнені в зворотному:

"Ми з НБУ спільно знайшли можливість забезпечити Україно-німецький фонд як інструмент джерелами фінансування, тому на початок року там буде достатньо коштів, щоб всі бажаючі, які відповідають критеріям цієї програми, отримали кошти. Ця сума на протязі року, можливо, буде змінюватися, але в даний час в нашому розумінні 5 млрд грн за наступний рік ми готові як держава витратити ", - Заявив Прем'єр-міністр Гончарук.

Потрібно зауважити, що ключовим параметром, коли хтось не отримає кредит через відсутність коштів стане відповідь: Ваша заявка не відповідає критеріям програми. По правді кажучи, то поки що в цьому є частка правди, адже багато хто пам'ятає програму "Доступне житло" лише як піар акцію попередньої влади і побоюються повторення подібного.

Як згадувалося раніше, вже відкрита попередня реєстрація на отримання кредитів від 5% до 9% відсотків річних для підприємців, які створюють старт ап (start up) або вже мають працюючий бізнес.

Ми писали про те, що З лютого 2020 року кредити будуть видавати від 5% відсотків річних. Прем'єр-міністр України у Facebook розмістив інформацію на своїй сторінці, що з 01.02.2020 року стартує програма з підтримки малого та середнього бізнесу (підприємців):

Читати також