Перезапуск: Кредити для бізнесу

An2an
Оформление кредита
Заключение сделки

Через карантин, та й в принципі через ту ситуацію, що складається зараз в країні, величезна кількість компаній зазнає збитків. Ті, хто ще не збанкрутував, намагаються вижити користуючись усіма можливостями.

Керівники нашої країни розуміють, що ситуація буде тільки погіршуватися, в зв'язку з чим запущену раніше програму дешевих кредитів під 5-9% реформують.
Програма буде змінена повністю. Дешевий кредит можна буде отримати для того, щоб погасити існуючий. Перекредитування і рефінансування зараз не поширені в Україні, але можливо саме ця програма Уряду все змінить.

Президент України В. Зеленський: "Весь світ розробляє програми підтримки малого та середнього бізнесу. Радий, що за кілька днів вдалося знайти потрібні фінансові інструменти, щоб надати реальну підтримку"

Нагадаємо, що НБУ в свою чергу рекомендував банкам ввести відстрочку по платежах, запропонувати своїм клієнтам реструктуризацію кредиту, при цьому умови кредиту не повинні бути змінені в гіршу сторону. Як мінімум ставка по кредиту повинна залишитися незмінною. Пільги по кредитах, при цьому будуть доступні далеко не всім, потрібно буде довести, що карантин вплинув на бізнес і не дозволяє обслуговувати кредит.

НБУ планує, що відновлення економіки відбудеться не раніше третього кварталу поточного року. Затягуємо пояси, бізнесмени.

На що розраховує Президент і Уряд? Що внесені зміни і рекомендації дозволять зберегти робочі місця, зменшити безробіття і максимально швидко відновитися після закінчення карантину.

Користуйтесь нагодою, можливо це дасть змогу вижити Вашому бізнесу.

Ми писали про те, що Реальна іпотека: кредит під заставу нерухомості. Національний банк України розпочав публікувати інформацію відносно кредитування населення під заставу нерухомості (іпотека). Щомісячно, НБУ буде надавати дані:

Читати також