Перезапуск: Кредити для бізнесу

An2an
Оформление кредита
Заключение сделки

Через карантин, та й в принципі через ту ситуацію, що складається зараз в країні, величезна кількість компаній зазнає збитків. Ті, хто ще не збанкрутував, намагаються вижити користуючись усіма можливостями.

Керівники нашої країни розуміють, що ситуація буде тільки погіршуватися, в зв'язку з чим запущену раніше програму дешевих кредитів під 5-9% реформують.
Програма буде змінена повністю. Дешевий кредит можна буде отримати для того, щоб погасити існуючий. Перекредитування і рефінансування зараз не поширені в Україні, але можливо саме ця програма Уряду все змінить.

Президент України В. Зеленський: "Весь світ розробляє програми підтримки малого та середнього бізнесу. Радий, що за кілька днів вдалося знайти потрібні фінансові інструменти, щоб надати реальну підтримку"

Нагадаємо, що НБУ в свою чергу рекомендував банкам ввести відстрочку по платежах, запропонувати своїм клієнтам реструктуризацію кредиту, при цьому умови кредиту не повинні бути змінені в гіршу сторону. Як мінімум ставка по кредиту повинна залишитися незмінною. Пільги по кредитах, при цьому будуть доступні далеко не всім, потрібно буде довести, що карантин вплинув на бізнес і не дозволяє обслуговувати кредит.

НБУ планує, що відновлення економіки відбудеться не раніше третього кварталу поточного року. Затягуємо пояси, бізнесмени.

На що розраховує Президент і Уряд? Що внесені зміни і рекомендації дозволять зберегти робочі місця, зменшити безробіття і максимально швидко відновитися після закінчення карантину.

Користуйтесь нагодою, можливо це дасть змогу вижити Вашому бізнесу.

Ми писали про те, що В Україні Банки пробачать 300 млрд грн боргів за кредитами. Радісні вісті для боржників, які не можуть повернути борги по кредитах. Але гарні новини не для всіх, борги спишуть тільки тим, хто брав кредити в державних банках.

Читати також