Обіцянки міністра фінансів на 2021 рік: Іпотека під 5-7% річних

An2an
Іпотека, кредит
Кредит під заставу нерухомості

Пам'ятаєте, що до кінця 2020 року українцям обіцяли кредитування під заставу нерухомості від 10% річних. Все було б непогано, якщо б це дійсно так було. 
Фактично іпотеку оформлюють під значно вищі відсотки. Про це ми писали раніше: Реальная ипотека: кредит под залог недвижимости

У той самий час міністр фінансів України Сергій Марченко наобіцяв ще більше: "...у 2021році іпотека буде під 5-7%".

Марченко розказав, що передбачено два напрямки:

  1. Іпотечні кредити (у сумі до 2 млн грн) за низькими відсотковими ставками, приблизно від 5 до 7 % річних на період від до 20 років. При цьому необхідно буде зробити перший внесок у розмірі від 20% від вартості майна.
  2. Лізинг під 5% річних і без сплати першого внеску (також строком до 20 років). Ця программа буде відкрита для військових, поліцейських та інших службовців.

Де банки та держава, зможуть найти кошти під ці програми, наразі не вказується. Тому можна зробити висновки, що це чергові обіцянки, виконувати які навряд чи хто збирається. 

Ми писали про те, що Як отримати кредит під 7% річних. Минулого тижня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив про програму, згідно з якою кредити на покупку нерухомості стануть доступнішими, точніше кажучи, пообіцяв

Читати також