Нові МФО в Україні 2022

admin-credit
Нові МФО – що готують для позичальників у 2022 році?
Нові МФО – що готують для позичальників у 2022 році?

Нові МФО – що готують для позичальників у 2022 році?

Що очікувати позичальникам МФО України в цьому році? Дізнаємося першими: на що сподіватися і куди звертатися за необхідності отримати мікропозику.

Щороку в базі мікрофінансових компаній країни з'являється чимало нових гравців кредитного ринку. Одні з них вриваються голосно – з рекламою, акціями та масштабними програмами лояльності. Інші тихенько, але мають досить вигідні умови використання. Їх поєднують сайти-агрегатори. Наприклад, на Ikredit.in.ua отримати нові мікропозики в Україні неважко. Портал щодня моніторить зміни у мікрофінансовій сфері та оперативно додає до своїх каталогів свіжі компанії.

Які зміни в МФО чекають на українців цього року?

2021 року Верховна Рада зробила спроби внести зміни до системи мікрофінансування країни. Зокрема, кредиторів зобов'язали надсилати письмові зразки кредитних договорів на електронну пошту позичальнику або письмово. Істотно це нічого не змінило в умовах видачі мікропозичок. Чи будуть втручання регулятора в новому році в налагоджену систему видачі грошей онлайн, поки неясно. Але на сьогодні, клієнт, який звернувся до більшості компаній країни, зможе отримати мікрокредит на таких умовах:

 • сума від 500 грн. до 15 тис. гривень - першу позику не більше 5-7 тис. грн.;
 • термін від 1 до 30 діб – з можливістю пролонгації, не більше 10 разів за одним кредитним договором;
 • від 0% до 2 на добу – мінімальні ставки, найчастіше, пропонуються новим клієнтам.

До речі, щодо відсотків виграють саме нові МФО. Ці організації і в 2022 році видаватимуть гроші під мінімальний відсоток без відмов частіше, ніж «старожили» сфери.

Чому нові МФО вигідніші?

У новачків поки що немає напрацьованої бази клієнтів. При цьому багато компаній не мають можливості розгорнути широку рекламну кампанію. Тому єдиний їхній шанс зрівняєтися обсягом клієнтів з іншими МФО – це пропонувати вигідніші програми кредитування.

Варто зазначити, що такі організації зручніші ще й у тому, що більш лояльно ставляться до своїх клієнтів. Вони готові розглядати як позичальника:

 • студентів;
 • пенсіонерів;
 • неофіційно працюючих;
 • громадян з поганою КІ;
 • людей з відкритими кредитами та позиками в інших компаніях.

Як отримати позику у новій МФО?

Щоб оформити кредит в одній із нових компаній, потрібно знайти джерело інформації про всі такі МФО. Так Ikredit.in.ua стане корисним помічником, де є дані про всіх функціонуючих кредиторів на дату перегляду сайту. Останній оновлюється регулярно та поповнюється свіжими пропозиціями.

Для оформлення слід зробити:

 1. Перейти на сайт-агрегатор та вибрати розділ із новими компаніями.
 2. Розглянути пропозиції, приділивши увагу умовам та критеріям відбору.
 3. Знайти найкращу для себе пропозицію та перейти на сайт МФО в один клік за кнопкою «Оформити».
 4. Заповнити анкету достовірними даними про себе, додати фото або скан (якщо знадобиться).
 5. Відіслати на розгляд і чекати на відповідь - займає не більше 5-7 хвилин.
 6. Ознайомитися з кредитним договором та підписати його віддалено – смс-кою.
 7. Отримати переказ на свою картку.

Якщо клієнт оформляє безвідсотковий кредит, що є найчастішою пропозицією від нових компаній, то важливо враховувати один нюанс. Необхідно суворо дотримуватись термінів погашення, щоб не втратити можливість користування акційною ставкою.

 
 

 

 

Ми писали про те, що Дожити до зарплати: які кредитні картки пропонують в Україні. За результатами опитування дослідницької компанії Gradus, українці влазять у борги, використовуючи ліміт кредитних карток. За даними дослідження, понад 36,7% українців "перехоплюють" гроші з кредитки, щоби дожити до зарплати.

Читати також