Наздоженуть нові онлайн банки Monobank?

An2an
Спортбанк, Тодобанк, O.Bank
Спортбанк, Тодобанк, O.Bank

В інших країнах давно існують банки без відділень, деякі з них виходять на світовий рівень, про це ми писали раніше Найдорожчий Фінтех-стартап Європи - онлайн банк

Український онлайн банк Monobank своїм успіхом змусив переглянути свої бізнес-плани багатьох учасників ринку банківських послуг. Цілком логічно, що надання послуг клієнтам без відділень в значній мірі знижує вартість послуг. Поки що всі банки не зможуть повністю відмовитися від відділень, величезна кількість послуг все ще надається в них, але частина цих послуг вже давно надається через мобільні застосунки (додатки).

Інтернет, смарфони і мобільні зостасунки (додатки) в значній мірі вплинули на банки і підхід до клієнта. Усвідомивши, що ця тенденція зараз набирає обертів, кілька банків створили свої онлайн проекти, подібні Монобанк.

Спортбанк (ОКСІ Банк, https://sportbank.com.ua/)

Тодобанк (Мегабанк, https://todobank.com.ua/)

O.Bank (Ідея Банк, https://obank.com.ua/)

Поява цих мобільних застосунків (додатків) - банк онлайн, це створення конкуренції, а конкуренція, як всі знають, це добре. Це боротьба за клієнта, це підвищення якості послуги, це зниження тарифів, це впровадження нових послуг.

Залишається відкритим питання чи зможуть нові гравці онлайн банкінгу "завоювати" свого клієнта, адже їм доведеться запропонувати щось більш якісне, ніж Монобанк, а останній тримає "планку" на досить високому рівні.

Ми писали про те, що Як перестати бути клієнтом банку і навіщо це потрібно. Якщо клієнт перестав користуватися послугами банку, це не означає, що він більше не клієнт. Давайте згадаємо ситуації, коли люди вважають, що перестають бути клієнтами банку, але це не так:

Читати також