Monobank: Спільна оплата одного рахунку [Оновлено]

Фрол Антонов

"Монобанк" запускає для власників своїх карток функцію спільної оплати одного рахунку.

Зручна функція для тих, хто любить відпочивати компанією. Сплатити рахунок в кафе або ресторані для власників карти Monobank тепер стане набагато зручніше. Рахунок можна буде розділити між усіма учасниками компанії, але за умови, що у всіх є карта Monobank. На скільки це може бути застосовано на практиці покаже час, але ідея дуже цікава, адже тепер не потрібно вважати і збирати гроші з кожного, досить "струсити" свій смартфон і приєднатися до оплати загального рахунку.

Смотрите какая удобная штука появится у нас на этой неделе. Совместная оплата (Split bill) Теперь поделить счет с друзьями в кафе и ресторанах станет совсем удобно и весело. Просто выбираете сумму, которую хотите разделить с друзьями, выбираете друзей из телефонной книги или друзья трясут смартфоном и появляются у вас рядом с контактами для разделения счёта. Указываете как делить чек и друзьям приходит запрос на оплату. Для этой функции мы не применяем тариф за перевод в счёт кредитных средств, а значит у вас не возникнет дополнительных расходов. Ну что?! Сплитанём? ? P.S. Завтра в бете и через 3-4 дня в релиз.

Опубліковано Олегом Гороховским Вівторок, 5 листопада 2019 р.
Що важливо, в разі спільної оплати рахунку, комісія за переказ кредитних коштів на рахунок платника стягуватися не буде.

Ця функція працює тільки в категоріях «Кафе і ресторани» і «Таксі».

Завжди оновлюйте додаток до останньої версії для його коректної роботи.

 

Як це працює

  1. Оплатіть рахунок у кафе карткою monobank
  2. Виберіть у виписці цю операцію
  3. Натисніть на кнопку «Спільна оплата»
  4. Виберіть друзів з контактної книги або потрясіть телефонами
  5. Зазначте, кому яку суму потрібно оплатити
  6. Друзі повинні підтвердити оплату в додатку

mono-spilna-oplata.gif

Замовити онлайн і отримати карту Monobank.

Ми писали про те, що Як подорожувати з банківською карткою преміум класу. Багато власників банківських карт не підозрюють, що їх карта може має додаткові можливості не лише як платіжний засіб, а й перепустка.

Читати також