Кредити під 0%. Нові програми, нові обіцянки

An2an
Ноль процентов
Ноль процентов

Нове віяння або все ж комусь при владі дуже потрібні "дешеві" гроші? Кабмін передав на розгляд до Верховної Ради прохання (у вигляді Законопроекту) підтримати чергову програму "Нові гроші". Дана програма передбачає видачу кредитів для малого бізнесу, середнього і навіть мікрокредити. Під цю програму закладено 5 млрд грн. Більш того - 80% заборгованості за таким кредитом гарантуватися державою.

Схоже, що за основу даної програми взяли приклад Швейцарії. Про це докладніше тут: Як Швейцарія рятує бізнес: Безвідсотковий кредит

Прем'єр-міністр Шмигаль заявив: "Фактично підприємці зможуть отримати кредит під 0%".

Раніше виділені кошти за програмою "дешеві кредити під 5-7-9%" будуть спрямовані на нову програму "Нові гроші".

Принцип отримання кредиту під 0% не буде значно відрізняться від програми "дешеві кредити". Потрібно буде подати документи в банк які збігаються з вимогами даної програми (які поки не озвучені). Мова лише йде про те, що потенційний позичальник повинен відповідати вимогам програми.

Також поки немає списку банків, які будуть видавати кредити за цією програмою.

Власне кажучи - нічого немає. Поки це тільки ідея, яка може і залишитися таковою.

Ми писали про те, що Кредит під 5% річних під заставу нерухомості вже в цьому році. Прем'єр-міністр України Д. Шмигаль заявив, що нова програма по іпотечному кредитуванню запрацює вже з наступного місяця (з 1 березня 2021 року).

Читати також