Кредит під 5% річних під заставу нерухомості вже в цьому році

An2an
Іпотека, кредит, застава
Іпотека кредит під заставу нерухомості

Прем'єр-міністр України Д. Шмигаль заявив, що нова програма по іпотечному кредитуванню запрацює вже з наступного місяця (з 1 березня 2021 року).

Д. Шмигаль: "Вже в березні місяці, з першого числа, я впевнений, ця програма буде працювати в Україні – відшкодування ставки по іпотеці до 7%. Для України ми бачимо в цьому перспективу. Звичайно, ми розуміємо, що для окремих категорій громадян ставку треба знижувати ще більше".

Планується, що для окремих категорій (яких саме не вказується) громадян України ставка по кредиту буде ще нижче.

Д. Шмигаль: "У нас є намір в першій половині 2021 року попрацювати і створити можливість фінансового лізингу та іпотеки під 5%. Тобто це та перспектива, над якою уряд активно працює спільно з Національним банком".

Нагадаємо, що заявлені ставки будуть працювати тільки в ряді випадків і при виконанні певних вимог. З огляду на історію попередніх програм, правила кредитування будуть постійно змінюватися і доповнюватися. Також, варто врахувати, що заявлена процентна ставка значно нижче, ніж реальна – ефективна ставка в банку, так як заявлена ставка не включає в себе страхування, платежі і комісії (та ін.) при оформленні кредитів.

Про вимоги та умови щодо отримання кредиту під 7% річних ми писали раніше: Іпотека 2021: кредит під 7% річних

Ми писали про те, що Іпотека 2021: кредит під 7% річних. Мало хто вірив, що програма 5-7-9% буде працювати. Не всім вдалося, але багато хто отримав кредити для бізнесу під такий відсоток.

Читати також