Гроші на картку ПриватБанку можна відправити з карти VISA будь-якого іноземного банку

An2an
Карта Приватбанк VISA
Карта Приватбанк VISA

Приватбанк оголосив про запуск нового сервісу, який дозволить здійснювати переклади з іноземних карт VISA будь-якого іноземного банку за допомогою мобільного додатку Приват24 або через веб версію (web Privat24)

Приватбанк: Цей сервіс буде зручним насамперед для українців, що працюють за кордоном, фрілансерів, а також родичів і друзів клієнтів банку, які проживають за кордоном. Крім того, це значно спрощує життя батькам іноземних студентів, які навчаються в Україні, і українським волонтерам  вони зможуть вільно отримувати пожертвування з-за кордону. Також через Приват24 іноземці, які живуть або приїхали в Україну, зможуть переказувати гроші українцям безпосередньо зі своїх карток VISA

Переказати гроші можна буде в доларах США, євро або гривні. Дана операція доступна тільки на платформі Android, але в Приватбанку заявляють, що оновлення для власників девайсів Apple (iOS) буде доступно найближчим часом. Все що потрібно знати для операції це номер банківської картки ПриватБанку. Комісія за такий переклад буде складати 3% від суми.

Чи буде можливість здійснення подібних переказів власниками карток платіжної міжнародної системи MasterCard, поки не відомо, але швидше за все на це потрібен лише час.

Ми писали про те, що ПриватБанк роздасть клієнтам по 5000 грн: хто може взяти участь в акції. Державний ПриватБанк у співпраці з міжнародною платіжною системою Mastercard запустив нову акцію, яка діятиме протягом півроку. Загалом для додаткової підтримки українців у рамках акції виділили понад 5 млн. гривень.

Читати також