Гаманець в смартфоні: навіщо і як його використовувати, ТОП-5 міфів

admin-credit

Можно-ли оплатить что-то не имея банковской карты?

Зараз вже нікого не здивувати можливістю оплати через безконтактний термінал мобільним телефоном, до якого "прив'язана" банківська карта.
Якщо у Вас є мобільний телефон — чи обов'язково для оплати їм мати банківську карту? Виявляється, що — ні, не обов'язково!

Розглянемо варіант, "гаманця в смартфоні" БЕЗ наявності банківської карти. Провідне вітчизняне FinTech-видання, докладно досліджувало питання як здійснювати основні платіжні операції не маючи банківської карти. А також, не тільки як робити в такі платежі, а й розвіяло популярні міфи про це.

З приблизно 3 000 послуг в каталозі мобільних фінансових сервісів, найбільш популярні:

  1. Оплата транспорту
  2. Переказ грошей на карту
  3. Оплата комунальних, інтернету, мобільного зв'язку
  4. Погашення кредиту та оплата штрафів
  5. Поповнення онлайн-ігор (майже 300 онлайн ігор, включаючи такі популярні, як World of Tanks, Combat Arms, Битва Фермерів і League of Legends можна сплатити без комісії)

ТОП-5 міфів про мобільні платежі

  1. Це не безпечно
  2. Це не зручно
  3. Мало доступних сервісів для оплати
  4. Це складно
  5. Недовіра користувачів

З 3 000 послуг в каталозі мобільних фінансових сервісів більше 1 000 послуг сервісів надаються без комісії, в деяких сервісах комісія нижче, ніж в банках. Каталог послуг постійно оновлюється, доповнюючи унікальними послугами, і часто проводить спільні акції з партнерами. Так, наприклад зараз для власників електромобілів і абонентів Київстар проходить акція з мережею електрозаправок "ТОКА".

Вимоги до смартфону?

Додаток можна встановити на операційну систему Android версії 6.0 і вище, а також iOS 10.0 і вище. Також необхідно стежити за доступними оновленнями додатків. Більш того, скористатися перевагами мобільних фінансів можуть власники навіть кнопкових телефонів!

Ми писали про те, що PayPal інвестують в співробітників нижчої ланки, щоб підвищити дохід акціонерів. Керівники PayPal були шоковані, дізнавшись, що деякі з її співробітників не захищені в фінансовому відношенні. Ось як компанія вартістю 225 мільйонів доларів намагалася це виправити і чому вона вважає, що ці зміни покращать прибутковість акцій.

Читати також