ФГВФО остаточно ліквідує 83 банки

Фрол Антонов
Светлана Рекрут директор-распорядитель ФГВФЛ
Светлана Рекрут директор-распорядитель Фонда гарантирования вкладов физических лиц

В інтерв'ю видання liga.net новий директор-розпорядник ФГВФО, Рекрут Світлана, заявила: "до кінця 2019 року ми повністю ліквідуємо 48 банків, до кінця 2020-го - ще 35. У результаті до 2021-го у нас залишиться близько 16 банків - в основному такі, де є будь-які судові заборони або, наприклад, кримські банки - ми за законом не маємо права їх ліквідувати. "Монстрів", таких як Дельта Банк або Банк Надра вже не буде. "

Також було озвучено, що в роботі ФГВФО виникає маса проблем і перешкод, які безпосередньо чи непрямо залежать від роботи інших держ структур (судів, міністерства фінансів та ін.), При цьому, їх створюють далеко не "власники / зацікавлені особи" депутати.

Цитати з інтерв'ю зі Світланою Рекрут:

"У нас є близько 6000 виробництв, з них до вироків дійшло тільки 13. Тобто більшість справ стоять десь посередині - про депутатський статус фігурантів не йшло й мови."

"Ми, насправді, вже чотири роки намагаємося донести ідею зі створення експертної платформи для комунікації між Фондом та представниками правоохоронних органів. Щоб виник якийсь пул фахівців в органах, які на постійній основі займалися б нашими справами. Ненормально, коли один слідчий займається крадіжкою велосипедів та розслідуванням про розкрадання активів на кілька мільярдів гривень. "

Виходячи з поставлених цілей після 2021 року у ФГВФО не буде роботи, чим буде займатися Фонд в країні, де немає банків-банкрутів?

Світлана Рекрут: Фонд повинен бути партнером банківської системи. Тобто разом з НБУ ми повинні працювати над тим, щоб банки в принципі не потрапляли в ліквідацію.

Ми писали про те, що Ліквідовано ще один неплатоспроможний банк олігарха, який втік до Росії. 10 червня 2019 року було подано документи державному реєстратору юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підпр

Читати також