Банківська картка в злотих для поїздок до Польщі

An2an
Картка Monobank в злотих
Картка Monobank в польських злотих

У Monobank постійно шукають сервіси для нових клієнтів. Наступним кроком стала віртуальна банківська карта в польських злотих.
З огляду на кількість українців, які постійно працюють в Польщі або регулярно їздять до цієї країни, це може стати гарною підмогою для зростання кількості клієнтів.

Інформацію про випуск карти афішував співзасновник "монобанк" Олег Гороховський, повідомивши, що карта буде доступна в найближчі дні. Також він стверджує, що купити злоті буде вигідніше в мобільному додатку Monobank, ніж купувати євро або долари США і з ними їхати до Польщі, де міняти їх на злоті, втрати від подвійної конвертації будуть більше.

Звичайно можна спробувати знайти польські злоті в обмінних пунктах Києва, але це буде проблематично, так як валюта не популярна та й курс буде не вигідним.

Нагадаємо, що клієнти "монобанк" вже можуть відкрити собі віртуальні картки в доларах США і євро через мобільний додаток.

UPD:
Після виходу чергового оновлення в мобільному додатку вже доступна віртуальна карта "монобанк" в злотих.

Ми писали про те, що Як подорожувати з банківською карткою преміум класу. Багато власників банківських карт не підозрюють, що їх карта може має додаткові можливості не лише як платіжний засіб, а й перепустка.

Читати також