Ліквідовано ще один неплатоспроможний банк олігарха, який втік до Росії

Editor
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб
ФГВФО повідомив про завершення виплат гарантованого відшкодування вкладникам АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» з 10 червня 2019 року
Зображення: MyCredit.in.ua

10 червня 2019 року було подано документи державному реєстратору юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) на ліквідацію АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК».

Відповідно до частини сьомої статті 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» Фонд гарантування завершує виплату гарантованих сум відшкодування коштів за вкладами у день подання документів для внесення до ЄДР запису про ліквідацію банку як юридичної особи.

У зв’язку з цим Фонд гарантування повідомляє про завершення 10 червня 2019 року виплати гарантованих сум відшкодування коштів вкладникам АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК».

Банк було засновано у 1992 році, з головним офісом у м. Київ. Станом на січень 2014 року його загальні активи сягали понад 28 млрд. гривень, таким чином за їх величиною банк займав 16 місце у банківській системі України. Банкомати банку належали до об'єднаної мережі АТМоСфера, яка налічувала понад 4 тис. банкоматів.

4 березня 2014 НБУ визнав Брокбізнесбанк неплатоспроможним. На підставі цього рішення в банку було впроваджено тимчасову адміністрацію.

11 червня 2014 року НБУ ухвалив рішення ліквідувати Брокбізнесбанк через неплатоспроможність.

Довідкова інформація: «Гаряча лінія» Фонду гарантування: 0 800 308-108 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України), 044-333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв'язку).

Ми писали про те, що НБУ: стало простіше відкрити і закрити банківський рахунок. Зміни в законодавстві щодо процедури банкрутства спричинили за собою ряд правок в інших законодавчих актах.

Читати також