«Призові опитування» – нова шахрайська схема!

Ірина
Шахрай з інтернету
Шахрай з інтернету

Державний «ПриватБанк» попередив своїх клієнтів про появу в Україні нової шахрайської схеми з використанням «призових опитувань» в соціальних мережах на шахрайських сайтах, де під приводом виплати грошових коштів за відповіді на кілька запитань шахраї отримують доступ до особистих фінансових даних учасників і списують гроші з карток. Повідомляє прес-служба банку.

ПриватБанк ніколи не організовував і не проводить в соцмережах або на інших інтернет-ресурсах вікторин або опитувань з виплатою грошових призів. Якщо ви отримали пропозицію про участь у «призовому» опитуванні, переходити за посиланнями на сайт шахраїв або зазначати свої особисті дані не можна. Ви не тільки гарантовано втратите гроші через «комісію» за виграш, але й дасте шахраям можливість використовувати дані карток для крадіжки коштів, – йдеться в повідомленні.

Таких звернень нападало пристойно, вони рекламу в ФБ замовили, взагалі нахабство, – коментує представник прес- центру ПриватБанку Інна Музичук у Facebook

Якщо у вас є питання по подібним опитуванням і конкурсам, краще звернутися на гарячу лінію 3700, – додала Музичук.

Служба безпеки ПриватБанку вживає необхідних заходів для блокування шахрайських ресурсів, рахунків і карток шахраїв.

Ми писали про те, що Новий вид шахрайства: у київському метро крадуть гроші з карток. У київському метрополітені крадуть гроші з карток пасажирів. Про це в Facebook повідомляють потерпілі. Олекса Ярославцев:

Читати також