Київ увійшов до топ-10 міст світу за рентабельністю інвестицій

Ірина
Віталій Кличко отримує нагороду
Віталій Кличко отримує нагороду
Зображення: kyivcity.gov.ua

Київ увійшов до топ-10 найуспішніших міст світу за рентабельністю бюджетних інвестицій, посівши 6 місце. Про це повідомляється на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації.

Таку оцінку свого розвитку українська столиця отримала у конкурсі «fDi Location Awards», що проводить спеціалізований журнал Foreign Direct Investment (видає його Financial Times). Конкурс щорічно визначає успішні міста світу з точки зору інвестиційної привабливості.

 

Протягом кількох останніх років 60 відсотків усіх інвестицій в Україну приходять саме в Київ. Залучення інвестицій сьогодні – один з наших пріоритетів. Щоб столиця розвивалася, ставала гарнішою і комфортнішою, – прокоментував мер столиці.

Також Кличко представив на MIPIM стенд Києва та інвестиційні проекти, до яких українська столиця пропонує долучитися іноземному бізнесу.

Нагадаємо, столичне Комунальне підприємство «Київське інвестиційне агентство», підпорядковане Департаменту економіки та інвестицій КМДА, у 2017 і 2018 роках привернуло 1,1 млрд грн інвестиційних коштів. Зараз 30 співробітників КІА працюють над впровадженням 58 проектів, серед яких будівництво медичних центрів, дитячих садків, шкіл та об’єктів транспортної інфраструктури.

Ми писали про те, що В інтернеті з'явився перелік компаній - потенційних шахраїв . Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) з метою захисту прав споживачів публікує перелік інвестиційних проектів, які потенційно небезпечні.  Основна мета цих проектів - заволодіння коштами фізичних та юридичних осіб, шляхом введення

Читати також