Користуються зараз, а платять потім! Борги американців досягли рекордного рівня

Ірина
Долари США
Долари США
Зображення: MyCredit.in.ua

Борги американців у 2018 році за кредитними картками зросли до $870 млрд. Про це говориться в дослідженні Федерального резервного банку Нью-Йорка.

Іпотека, студентські позики та автокредити стали лідерами у сфері споживчого кредиту. На четвертому місці опинилися заборгованості по кредитних картках.

Станом на 31 грудня 2018 року загальна заборгованість американців досягла рекордних $13,5 трлн.

В обігу перебуває близько 480 мільйонів кредитних карток, тобто 1,47 кредитних карток на одного громадянина, що на 100 мільйонів більше, ніж в результаті фінансової кризи 2008 року. Близько 37 млн ​​користувачів кредитних карток прострочили борг на 90 днів і більше. Ці 37 млн ​​осіб мають борг в розмірі понад $68 млрд. Літні американці складають основну частину боржників по кредитних картках, а громадяни США старше 60 років складають 30% від загального числа боржників..

Підвищення рівня прострочень становить серйозний ризик для споживчих витрат, на які припадає понад 2/3 економічної активності

Це відразу ж позначилося на роздрібних мережах. Fox 5 NY повідомляє, що великі мережі, такі як Gap, JCPenney, Victoria's Secret і Foot Locker, оголосили про масові закриття. Всі чотири компанії відзвітували про результати четвертого кварталу за святковий період: три з них (Gap, JCPenney і Victoria's Secret) повідомили про значне зниження продажів, в той час як Foot Locker продемонстрував помірне зростання. Нещодавно оголошено про закриття магазинів, відкритих Gymboree, Payless ShoeSource, Шарлоттою Русс і Енн Тейлор. Навіть Тесла оголосив, що закриє велику частину своїх виставкових залів в США. В перші кілька місяців цього року рітейлерами було оголошено про колосальне закриття близько 4500 магазинів.

psm7.com
Ми писали про те, що Дожити до зарплати: які кредитні картки пропонують в Україні. За результатами опитування дослідницької компанії Gradus, українці влазять у борги, використовуючи ліміт кредитних карток. За даними дослідження, понад 36,7% українців "перехоплюють" гроші з кредитки, щоби дожити до зарплати.

Читати також