Користуються зараз, а платять потім! Борги американців досягли рекордного рівня

Ірина
Долари США
Долари США
Зображення: MyCredit.in.ua

Борги американців у 2018 році за кредитними картками зросли до $870 млрд. Про це говориться в дослідженні Федерального резервного банку Нью-Йорка.

Іпотека, студентські позики та автокредити стали лідерами у сфері споживчого кредиту. На четвертому місці опинилися заборгованості по кредитних картках.

Станом на 31 грудня 2018 року загальна заборгованість американців досягла рекордних $13,5 трлн.

В обігу перебуває близько 480 мільйонів кредитних карток, тобто 1,47 кредитних карток на одного громадянина, що на 100 мільйонів більше, ніж в результаті фінансової кризи 2008 року. Близько 37 млн ​​користувачів кредитних карток прострочили борг на 90 днів і більше. Ці 37 млн ​​осіб мають борг в розмірі понад $68 млрд. Літні американці складають основну частину боржників по кредитних картках, а громадяни США старше 60 років складають 30% від загального числа боржників..

Підвищення рівня прострочень становить серйозний ризик для споживчих витрат, на які припадає понад 2/3 економічної активності

Це відразу ж позначилося на роздрібних мережах. Fox 5 NY повідомляє, що великі мережі, такі як Gap, JCPenney, Victoria's Secret і Foot Locker, оголосили про масові закриття. Всі чотири компанії відзвітували про результати четвертого кварталу за святковий період: три з них (Gap, JCPenney і Victoria's Secret) повідомили про значне зниження продажів, в той час як Foot Locker продемонстрував помірне зростання. Нещодавно оголошено про закриття магазинів, відкритих Gymboree, Payless ShoeSource, Шарлоттою Русс і Енн Тейлор. Навіть Тесла оголосив, що закриє велику частину своїх виставкових залів в США. В перші кілька місяців цього року рітейлерами було оголошено про колосальне закриття близько 4500 магазинів.

psm7.com
Ми писали про те, що В Україні Банки пробачать 300 млрд грн боргів за кредитами. Радісні вісті для боржників, які не можуть повернути борги по кредитах. Але гарні новини не для всіх, борги спишуть тільки тим, хто брав кредити в державних банках.

Читати також