Новий спосіб шахрайства: чого варто остерігатися українцям?

Ірина
Робота за ноутбуком
Шахраї «роздають» квартири
Зображення: MyCredit.in.ua

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, попереджає про новий вид фінансового шахрайства з переказом коштів на карткові рахунки фейкових компаній. Про це повідомляється на офіційному сайті Нацкомфінпослуг.

На технічні засоби та засоби зв'язку громадян надходять повідомлення від фінансових компаній про те, що вони стали переможцями і виграли квартиру у місті Києві та пропонується перерахувати грошові кошти на картковий рахунок, з метою оформлення свідоцтва на право власності та інші повідомлення щодо виграшу цінних призів аналогічного характеру.

На сайтах компаній розміщено фейкові свідоцтва Нацкомфінпослуг за підписом члена Нацкомфінпослуг Залєтова О.М. За даним фактом член Нацкомфінпослуг Залєтов Олександр Миколайович звернувся з відповідною заявою до Національної поліції України.

Перелік компаній:

А також сайти:

Станом на 21.02.2019 інформація про зазначені вище фінансові компанії до Державного реєстру фінансових установ не вносилась, статусу фінансових установ компанії не набували, ліцензії на надання фінансових послуг не отримували.

Ми писали про те, що Як дізнатися яка забудова в Києві нелегальна. Як зрозуміти, що будівництво будівлі, будинку або споруди в Києві здійснюється нелегально або з порушеннями?

Читати також