В Україні за рахунок американських інвестицій збудують потужний завод

Ірина
Процес порізки скла
Процес порізки скла
Зображення: MyCredit.in.ua

На Київщині планують збудувати найбільший в Європі завод з виробництва скла, в який буде інвестовано понад 300 млн євро. Про це повідомив керівник майбутнього проекту, президент групи компаній “Агромата” Олександр Моляка.

Поки що більше нічого не говоритиму, думаю, що через місяць американці оголосять на весь світ, що будують такий завод в Україні, – зазначив Олександр.

Спорудження заводу з виробництва скла потужністю 600 тонн на добу покриє весь наявний дефіцит, це дасть поштовх розвитку будівельної галузі і знизить собівартість будівництва. Оскільки на сьогодні в Україні жодний квадратний метр скла не виробляється, воно 100 відсотково імпортується, відповідно, це позначається на собівартості будівництва.

Я півтора року працював над цим проектом, все підписано, все йде... Цей завод буде не завтра, він будуватиметься 24 місяці, але все ж таки він у нас буде, і це дуже важливо, – додав Моляка.

Ми писали про те, що В інтернеті з'явився перелік компаній - потенційних шахраїв . Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) з метою захисту прав споживачів публікує перелік інвестиційних проектів, які потенційно небезпечні.  Основна мета цих проектів - заволодіння коштами фізичних та юридичних осіб, шляхом введення

Читати також