Створений українцями стартап Poptop отримав $780 000 інвестицій

Ірина
Євген Шестопал (зліва) і Гнат Тхорівський (праворуч)
Євген Шестопал (зліва) і Гнат Тхорівський (праворуч)
Зображення: Poptop

Poptop – це інноваційна система букінга професіоналів івент індустрії, яка надає прямий контакт між замовниками та виконавцями, сервіс допомагає організаторам заходів без труднощів знаходити артистів і різних івент-фахівців.

Заснували стартап два українця – Євгеній Шестопал (CEO) та Гнат Тхорівський (CTO) в 2014 році в Україні, а в 2015-му Poptop запустили на британський ринок.

Зараз у стартапа 15 співробітників і два офіси: в Києві і британському місті Ньюкасл.

Інвестиції на суму в $780 000 надійшли від:

  • Спільноти інвесторів Dow Schofield Watts (більше 30)
  • Частного інвестора Рода Балмера
  • Британського фонду Northstar Ventures.

Для Poptop це не перші залучені кошти. У 2017 році стартап вже залучив £120 000 Northstar Ventures від засновника компанії Ciklum Торбена Майгаарда. Він же ще в 2015 році інвестував $30 000.

Сьогодні команда стартапу зміцнює свої позиції на британському ринку, оскільки подібної Poptop послуги там немає. Її впровадження дозволить більш активно розвиватися і отримати більше замовлень за рахунок збільшення конверсії клієнтів, що власне і приваблює інвесторів.

Ми писали про те, що StartUp і Держфінансування: Оголошено перших щасливчиків. Український Фонд стартапів (УФС) визначив перших щасливчиків, які отримають фінансування від держави на розвиток проекту.

Читати також