ПриватБанк запустить продаж валюти онлайн

Ірина
Долари США
Долари США
Зображення: MyCredit.in.ua

ПриватБанк відкриє функцію продажу валюти через мобільний додаток Privat24 з 7 лютого 2019 року разом із введенням в дію закону «Про валюту та валютні операції». Про це повідомив керівник електронного бізнесу ПриватБанку Сергій Харітіч.

Сервіс дозволить клієнтам миттєво купувати й продавати у Privat24 долари США та євро для зарахування на валютні картки або депозити з банківських карток у гривні в рамках встановленого НБУ ліміту до 150 тис. грн на добу. Попередньо очікується, що клієнти здебільшого купуватимуть не більше 1 тисячі доларів на добу.

Додамо, що у березні ПриватБанк планує суттєво оновити мобільний додаток. Після оновлення користувачі зможуть додавати у сервіс картки інших банків, бачити аналітику витрат та з’явиться можливість пошуку у додатку.

Нагадаємо, вже з 7 лютого 2019 року в Україні почне діяти закон «Про валюту та валютні операції».

Ми писали про те, що Як купити валюту в Privat24, Monobank, UKRSIB online і Alfa-Mobile Ukraine. Купити валюту тепер можна онлайн в мобільних додатках банків України. Одними з перших цю послугу почали пропонувати в ПриватБанку, Монобанку, Укрсиббанку та Альфабанку.

Читати також