ПриватБанк профінансує малий бізнес на 8 мільярдів

Ірина
ПриватБанк
ПриватБанк
Зображення: TheLotCarmen

У 2019 році ПриватБанк планує спрямувати на програми фінансування українського підприємництва 8 мільярдів гривень. Про це йдеться в прес-релізі Приватбанку.

За підсумками 2018 року обсяг фінансування ПриватБанку малого та середнього бізнесу перевищив 6 млрд грн, а найбільш популярною в країні програмою фінансування підприємців залишається «КУБ» (kub.pb.ua: «Країна успішного бізнесу»), – повідомляє керівник напрямку «Малий і середній бізнес» ПриватБанку Сергій Клюєв.

Через «КУБ» банком профінансовано 59 000 бізнес-проектів підприємців. За рахунок простої процедури оформлення кредиту та зниження банком ставок за такими кредитами малому бізнесу програма залишається найбільш затребуваною серед підприємців усіх регіонів, – коментує Клюєв.

Новими напрямами фінансування в цьому році стали спеціалізовані програми лізингу, «заточені» під малий бізнес»

За даними банку, з початку запуску в 2018 році лізингу з онлайн-рішенням на klizing.pb.ua та надання кредитних ліній на модернізацію бізнесу спрямовано понад 1 млрд грн фінансування. Ознайомитися з умовами усіх програмам фінансування ПриватБанку для малого та середнього бізнесу можна на сайті kredit.pb.ua, – йдеться в повідомлені.

Ми писали про те, що З лютого 2020 року кредити будуть видавати від 5% відсотків річних. Прем'єр-міністр України у Facebook розмістив інформацію на своїй сторінці, що з 01.02.2020 року стартує програма з підтримки малого та середнього бізнесу (підприємців):

Читати також