Порошенко назвав п'ять головних секторів економіки, які залучать мільярди доларів інвестицій

Ірина
Петро Порошенко
Петро Порошенко
Зображення: MyCredit.in.ua

Президент України Петро Порошенко назвав п’ять головних секторів економіки, які можуть залучати мільярдні інвестиції. Про це глава держави сказав на форумі "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом" у вівторок у Києві.

Відповідальна економічна стратегія робить Україну цікавою для інвесторів, – зазначив Порошенко

Нагадаємо, минулого тижня в Давосі було підписано дві важливих угоди на засіданні Інвестиційної ради при президенті. Одна – про створення фонду для інвестування $200 млн, які спрямують на малий та середній бізнес в Україні, а інша – про будівництво найбільшої вітрової електростанції в Україні та однієї з найпотужніших у Європі вартістю 400 млн євро.

За словами президента, саме агропромисловий комплекс, IT-сфера, машинобудування, інфраструктура і логістика, а також туризм – є головними стратегічними пріоритетами економіки, які допоможуть вийти на лідерські позиції

IT-сектор зможе допомогти Україні збільшити частину середнього креативного класу і забезпечити робочі місця з високим рівнем доходу. Україна також повинна зробити ставку на високотехнологічні галузі з високою доданою вартістю. Президент зазначив, що Україна дуже приваблива з точки зору туризму і цей напрямок також треба розвивати.

Можна залучити мільярди доларів інвестицій. Їхня реалізація створить десятки тисяч малих підприємств, сотні тисяч робочих місць з гідною оплатою та знизить, точно знизить, рівень робочої еміграції українців. Більш того, поверне українців додому, – сказав Порошенко.

Президент додав, що ці пріоритети дадуть перспективу місту і селу, і кожній громаді, допоможуть наповнити державний і місцеві бюджети, дадуть можливість підвищувати зарплати бюджетникам, пенсії, соціальні виплати.

Ми писали про те, що Зеленський: Податкові канікули іноземним інвесторам. Президент України Володимир Зеленський на World Economic Forum в Давосі, Швейцарія заявив:

Читати також