Найдорожчий фінтех-стартап Європи – онлайн банк

An2an
Картки Банку №26
Картки Банку №26

Банк №26 (n26.com) – це один з найуспішніших фінансових стартапів Європи, який не маючи жодного відділення, успішно працює і надає фінансові послуги.

Для того, щоб відкрити рахунок, жителю ЄС потрібно просто завантажити додаток і підтвердити свої паспортні дані. Додаток містить найпопулярніші функції, такі як контроль власних рахунків, бюджетування, грошові перекази, оплата послуг тощо. Більш того, власники цих карток мають перевагу, Банк N26 пропонує найбільш вигідний курс обміну валют для здійснення платежів (покупки) незалежно від країни

Експерти порівнюють модель цього німецького банку з британським інтернет-банком Revolut (revolut.com)

Однак, експерти акцентують увагу на тому, що Банк N26 отримав оцінку на $1 млрд доларів США вище. Оціночна вартість – $2,7 млрд доларів США. Оцінка в $2,7 млрд доларів США робить цей банк не тільки найдорожчим фінтех-стартапом Європи, а й одним з найдорожчих в принципі.

Банк N26 був створений у 2015 році й успішно розвивається

На даний момент його послуги доступні у 24 країнах. За останній рік кількість клієнтів збільшилася втричі, досягнувши 2,3 млн осіб.

Керівництво банку ставить перед собою завдання – вийти на ринок США. У Сполучених Штатах Банк N26 уклав угоду з одним з банків і швидше за все, сервіс буде доступний вже в першій половині 2019 року. Аналогічні терміни раніше озвучували й в Revolut. Засновник банку заявив, що протягом декількох років Банк N26 буде обслуговувати понад 10 млн клієнтів. А слідом за США банк і його послуги будуть доступні в країнах Латинської Америки та Азії.

P.S. Нагадаємо, що в Україні існує банк без відділень – MonoBank, але апетити у цього фінансового сервісу набагато скромніші.

Читати також