MasterCard: Гроші з карток будуть списуватися по-іншому

An2an
Логотип MasterCard
Логотип MasterCard

У Вас є картка MasterCard? Тоді ця новина для Вас!

Упевнений, що багато хто стикався з ситуацією, коли оплативши якусь послугу, гроші за цю послугу продовжують списуватися автоматично щомісяця. Ситуація не з приємних. Деякі власники карток іноді про це навіть не підозрюють. Найчастіше, подібна ситуація виникає при оплаті пробного/тестового періоду, після чого, забувши відключити оплату, вона списується в автоматичному режимі в наступному періоді. Подібними "тихими списаннями" грошей з рахунку зловживають не лише розробники мобільних додатків, але і компанії, що надають сервіс оплати за послуги. Серед таких компаній знаходяться оператори мобільного зв'язку, але роблять вони це безпосередньо з рахунку абонента.

Міжнародна платіжна система MasterCard вводить нове правило, згідно з яким, тепер не буде продовжене автоматичне списання коштів після завершення пробного періоду використання послуги чи підписки.

У ЗМІ з'явилася інформація, що MasterCard змінює правила списання коштів з картки, якщо була оформлена платна підписка на послугу, використання мобільних додатків тощо. Платіжна система MasterCard вимагатиме від компанії, яка надає послугу, згоду клієнта на зняття коштів з його картки.

Для споживачів послуги безкоштовна пробна версія – це хороший спосіб перевірити новий продукт, до того як прийняти рішення на його покупку. Але найчастіше пробна версія стає постійною підпискою і відмовитися від неї проблематично. Це досить неприємно і дорого, – пояснюють в компанії.

Згідно з цим нововведенням в MasterCard, продавці послуг повинні отримувати згоду клієнта (власника картки), а також повідомляти його про наступне: за що, коли і яка сума з нього буде списана. Більш того, компанія, яка надає послугу повинна спростити процедуру відмови від підписки та надати детальну інструкцію щодо її скасування.

P.S. Регулярно перевіряйте свої витрати і відключайте сервіси, якими не користуєтеся.

Ми писали про те, що Як перестати бути клієнтом банку і навіщо це потрібно. Якщо клієнт перестав користуватися послугами банку, це не означає, що він більше не клієнт. Давайте згадаємо ситуації, коли люди вважають, що перестають бути клієнтами банку, але це не так:

Читати також