Глава Світового банку йде у відставку

Ірина
Джим Йонг Кім і Петро Порошенко
Джим Йонг Кім і Петро Порошенко

Джим Йонг Кім, який обіймав пост президента Світового банку більше шести років, вирішив піти у відставку.

Про це повідомили в прес-службі Світового банку.

Кім планує залишити свою посаду 1 лютого 2019 року, а виконуючим обов'язки президента стане головний виконавчий директор організації – Крісталіна Георгієва.

Для мене було великою честю працювати президентом цього чудового закладу, повного захоплених своєю справою людей, відданих справі викорінення крайньої бідності, – написав Кім в Twitter.

Під керівництвом Кіма та за підтримки 189 країн-членів Групи банків в 2012 році було встановлено дві цілі: припинити крайню бідність до 2030 року й сприяти загальному процвітанню, зосереджуючись на 40% населення країн, що розвиваються. Зараз ці цілі втілюють у своїй щоденній роботі по всьому світу. Після відставки Джим Йон Кім планує продовжити роботу вже на новій посаді у Світовому банку, зосередившись на збільшенні інвестицій в інфраструктурні проекти країн, що розвиваються.

Ми писали про те, що Рейтинг найприбутковіших та збиткових банків в Україні. За результатами 2019 року опубліковано рейтинг найприбутковіших і збиткових банків. ПриватБанк лідирує з великим відривом від найближчого конкурента по прибутковості - вказавши в звітності прибуток більш ніж на 32 млрд грн.

Читати також