Ексімбанк США відновлює співпрацю з Україною

Ірина
Банк
Банк

Експортно-імпортний банк Сполучених Штатів Америки після п’ятирічної перерви відновлює своє співробітництво з Україною, – йдеться в повідомленні Посольства України в США у Facebook.

Сполученими Штатами переглянуто ризики ведення комерційної діяльності в Україні з урахуванням забезпечення макроекономічної стабільності в нашій державі. Це дало можливість Ексімбанку США зняти обмеження на проведення операцій з державним і приватним сектором України щодо програм експортного кредитування, гарантування кредитів та експортного страхування, – наголошується в повідомленні.

Таке рішення дозволить збільшити обсяги українсько-американської торгівлі та покращити умови ведення бізнесу в Україні, – підкреслили в посольстві.

Ми писали про те, що Рейтинг найприбутковіших та збиткових банків в Україні. За результатами 2019 року опубліковано рейтинг найприбутковіших і збиткових банків. ПриватБанк лідирує з великим відривом від найближчого конкурента по прибутковості - вказавши в звітності прибуток більш ніж на 32 млрд грн.

Читати також