100 млн грн на "теплі кредити" вже виділено у регіонах

Ірина
Урядова програма «теплих кредитів»
Урядова програма «теплих кредитів»
Зображення: MyCredit.in.ua

Місцевими органами влади виділено 106 млн грн на реалізацію 60 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів» у 2019 році, – повідомляє прес-служба Держенергоефективності.

Завдяки місцевим програмам у 2018 році 40 тис. родин отримали відшкодування за «теплими кредитами» на загальну суму близько 135 млн гривень. У 2017 році обсяг компенсації з місцевих бюджетів склав 72 млн гривень.

Підтримка Уряду та місцевої влади дозволяє населенню та ОСББ одержати подвійну та навіть потрійну компенсацію за «теплими кредитами» (з державного, обласного, районного та інших бюджетів). Це суттєво допомагає заощадити та швидше завершити виплати по кредитах, – коментує Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Очікується, що у 2019 році обсяг фінансування усіх місцевих програм перевищить на 10 % показники 2018 року

Нагадаємо, програма “теплих кредитів” впроваджена урядом ще в 2014 році. Їх можна взяти на купівлю енергозберігаючих матеріалів та обладнання. При цьому держава компенсує 20%-35% вартості купленого товару.

Ми писали про те, що 10 прикладів як багато економити на дрібницях. Старе прислів'я часів СРСР: "Копійка рубль береже", насправді ніщо інше, як погляд на гроші з боку ненависної в ті часи буржуазії.

Читати також