Вкладникам банків-банкрутів призупинили виплати

Ірина
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб
Зображення: MyCredit.in.ua

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб призупиняє виплати відшкодування вкладникам неплатоспроможних банків з 13:00 28 грудня 2018 року до 09:00 3 січня 2019 року. Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

Виплати призупинено у зв'язку із встановленням Національним банком України порядку роботи банківської системи період завершення 2018 року та необхідністю проведення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб технологічних робіт, пов'язаних із завершенням поточного року та початком нового звітного року.

Раніше ми повідомляли про графік роботи банківської системи, визначений Національним банком України.

Зазначимо, що всього за час своєї діяльності установа виплатила вкладникам збанкрутілих банків більше 88 млрд грн. В 2019 році ФГВФО планує завершити ліквідацію понад 40 банків.

Ми писали про те, що Нацбанк дозволив іноземним компаніям відкривати рахунки в банках України. Від сьогодні Національний банк надає можливість відкривати рахунки новим суб’єктам фінансового ринку України – юридичним особам-нерезидентам, у тому числі іноземним інвестиційним фондам та компаніям з управління активами, що діють від імені таких інвестицій

Читати також