НБУ оприлюднив графік роботи банків на свята

Ірина
НБУ
НБУ
Зображення: MyCredit.in.ua

Національний банк України визначив порядок роботи банківської системи та регламент роботи системи електронних платежів (СЕП) у період завершення звітного року (кінець 2018 – початок 2019 року), – інформує прес-служба НБУ

Так, згідно з рішенням регулятора, банки працюватимуть за графіком:

27 і 28 грудня СЕП працюватиме в режимі продовженого банківського дня – на 2 години довше.

29 грудня до 13:00 у СЕП можуть здійснюватися тільки платежі між банківськими установами, що підпорядковані одній юридичній особі, а також платежі, спрямовані до Національного банку України та органи Державної казначейської служби України. У той же час, НБУ та органи Державної казначейської служби України можуть здійснювати платежі на адресу всіх учасників СЕП. Банківський день у СЕП закінчується о 15:00.

30, 31 грудня 2018 року, а також 1, 5, 6 і 7 січня 2019 року СЕП, система електронної пошти НБУ, депозитарій НБУ, Система СЕРТИФ, Автоматизована інформаційна система Реєстр договорів з нерезидентами 2 працювати не будуть.

2 січня банки працюватимуть без клієнтів і забезпечуватимуть комплекс робіт, пов'язаний з початком нового звітного року. Міжбанківські перекази коштів через СЕП у цей день будуть здійснюватися.

3, 4 і з 8 січня СЕП і банківська система України запрацюють у звичайному режимі.

Банки мають забезпечити безперебійну роботу банкоматів, підкріплення їх готівкою різних номіналів для обслуговування клієнтів у святкові дні, – йдеться в повідомленні НБУ.

Ми писали про те, що Нацбанк дозволив іноземним компаніям відкривати рахунки в банках України. Від сьогодні Національний банк надає можливість відкривати рахунки новим суб’єктам фінансового ринку України – юридичним особам-нерезидентам, у тому числі іноземним інвестиційним фондам та компаніям з управління активами, що діють від імені таких інвестицій

Читати також