Національний банк України назвав місто-лідер за кількістю платіжних карток

Ірина
Платіжні картки
Платіжні картки

Київ є лідером за середньою кількістю активних платіжних карток на одного мешканця, – повідомляє НБУ на своїй сторінці у facebook.

На відміну від інших міст, в столиці удвічі більше припадає кількість карток – дві активні картки на одного киянина. Вищою є і частка безготівкових операцій у загальній кількості операцій з платіжними картками – близько 56% у Києві (в цілому по країні – 44,3% за результатами дев’яти місяців цього року). Крім того, у Києві на одну тисячу населення припадає 17,8 pos-терміналів (по Україні – 6,7 шт./тисячу населення).

Київ є одним із лідерів за проникненням безконтактних сплат, – зазначив Олександр Яблунівський, директор Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Національного банку України

За його словами, усе це свідчить про високу фінансову інклюзію населення столиці, що, у свою чергу, є підґрунтям для комфортного розвитку високотехнологічного та інноваційного фінансового бізнесу.

Ми писали про те, що Новий вид шахрайства: у київському метро крадуть гроші з карток. У київському метрополітені крадуть гроші з карток пасажирів. Про це в Facebook повідомляють потерпілі. Олекса Ярославцев:

Читати також