Київ розширить функціонал Картки киянина

Ірина
Картка киянина
Картка киянина
Зображення: MyCredit.in.ua

Київська міська рада ухвалила рішення про введення багатофункціональної електронної картки “Картки киянина”. Раніше картка була соціальною. Про це повідомляє прес-служба Київради.

Муніципальна картка Картка киянина матиме:

  • Транспортний додаток (аналог "зеленої" карти метро) та платіжний додаток (можливість здійснювати безготівкові платежі і зняття готівки)
  • Комунальний додаток (дані про пільги і субсидії при оплаті послуг ЖКГ)
  • Медичний додаток (надання спектру медичних послуг)
  • Торговий додаток (надання та облік знижок у роздрібних торгово-сервісних підприємствах, аптеках, лікувальних установах, закладах культури тощо)
  • Освітній додаток (надання та облік послуг і сервісів учням закладів освіти)

Як отримати?

Отримати муніципальну картку зможуть отримати одержувачі будь-яких пільг і виплат з міської скарбниці – переміщені особи, які стоять на обліку в Києві, офіційно працевлаштовані в столиці, учні столичних шкіл та вишів, а також їхні батьки та опікуни.

Щоб отримати таку картку, необхідно подати заяву до банку-учасника проекту та надати пакет документів: паспорт; ідентифікаційний код; документи, що підтверджують право на отримання муніципальної картки (учнівський, студентський, довідка з місця роботи тощо), документи про надання пільг, компенсацій і допомог. Картку мають видати протягом 30 днів після подання заяви та документів.

Ми писали про те, що НБУ рекомендує. Реструктуризацію кредитів буде продовжено. Якщо для когось ця тема нова, то треба визначитися, що таке реструктуризація.

Читати також