Державна іпотечна установа розірвала договір з ВТБ Банком

Ірина
ВТБ Банк
ВТБ Банк
Зображення: MyCredit.in.ua

З 17 грудня 2018 року ВТБ Банк не буде приймати платежі за кредитами. Оскільки Державна іпотечна установа (ДІУ) прийняла рішення про розірвання договору про обслуговування іпотечних кредитів з ВТБ Банком. Про це повідомляє прес-служба банку.

Припинення обслуговування кредитного договору відбувається з ініціативи ДІУ і не призводить ні до якої зміни обсягу прав боржника/поручителя/майнового поручителя і зобов'язань за кредитним договором та договорами забезпечення, укладеними в забезпечення зобов'язань позичальника за договором

Розмір платежів залишається таким, як визначено кредитним договором.

ВТБ Банк не братиме платежі за кредитними договорами в разі їх надходження в Банк – вони будуть вважатися як такі, які зараховані на рахунок неналежного одержувача з усіма передбаченими законодавством України наслідками. Комісія за приймання платежів відповідними банками оформлюється окремим прибутковим документом (квитанцією), – зазначають у прес-службі.

Нагадаємо, ще 27 листопада 2018 року НБУ відкликав банківську ліцензію у ВТБ Банку. 28 листопада Фонд гарантування вкладів ввів тимчасову адміністрацію в ВТБ Банк.

Ми писали про те, що Іпотека: кількість кредитів під заставу нерухомості зростає. Національні банк, на підставі проведеного опитування серед банкірів заявив, що за останні пів року попит на кредити під заставу нерухомості значно виріс.

Читати також