Черговий банкопад: Вернум Банк припиняє банківську діяльність

Ірина
Логотип Вернум Банку
Логотип Вернум Банку
Зображення: MyCredit.in.ua

У зв'язку з узгодженням НБУ плану припинення банківської діяльності ПАТ Вернум Банк без припинення юридичної особи, банк повідомляє всім клієнтам і вкладникам, що повернення вкладних (депозитних) коштів, закриття рахунків буде проводитися в головному офісі банку, – повідомляє прес-служба фінустанови.

У банку зазначили, що повернення коштів і закриття рахунків буде проводитися в строк і відповідно до умов договорів, крім вкладів (депозитів), строк дії яких закінчується після 1 березня 2019 року.

Такі вклади повертаються достроково за заявою вкладника без перерахунку відсотків за дострокове повернення коштів.

У разі відсутності вкладника та іншого кредитора у місці виконання зобов'язання або ухилення його від прийняття виконання зобов'язання, ПАТ «ВЕРНУМ БАНК» у строк до 30 календарних днів від дня повідомлення вкладника або іншого кредитора перерахує суму вкладу та нараховані на неї проценти, грошові кошти, належні вкладнику або іншому кредитору, у депозит нотаріуса Київського міського нотаріального округу відповідно до законодавства України.

Нагадаємо, 6 листопада 2018 року Національний банк відкликав банківську ліцензію у АТ БМ Банк аналогічно без ліквідації юридичної особи.

Ми писали про те, що НБУ рекомендує. Реструктуризацію кредитів буде продовжено. Якщо для когось ця тема нова, то треба визначитися, що таке реструктуризація.

Читати також