Черговий банкопад: Вернум Банк припиняє банківську діяльність

Ірина
Логотип Вернум Банку
Логотип Вернум Банку
Зображення: MyCredit.in.ua

У зв'язку з узгодженням НБУ плану припинення банківської діяльності ПАТ Вернум Банк без припинення юридичної особи, банк повідомляє всім клієнтам і вкладникам, що повернення вкладних (депозитних) коштів, закриття рахунків буде проводитися в головному офісі банку, – повідомляє прес-служба фінустанови.

У банку зазначили, що повернення коштів і закриття рахунків буде проводитися в строк і відповідно до умов договорів, крім вкладів (депозитів), строк дії яких закінчується після 1 березня 2019 року.

Такі вклади повертаються достроково за заявою вкладника без перерахунку відсотків за дострокове повернення коштів.

У разі відсутності вкладника та іншого кредитора у місці виконання зобов'язання або ухилення його від прийняття виконання зобов'язання, ПАТ «ВЕРНУМ БАНК» у строк до 30 календарних днів від дня повідомлення вкладника або іншого кредитора перерахує суму вкладу та нараховані на неї проценти, грошові кошти, належні вкладнику або іншому кредитору, у депозит нотаріуса Київського міського нотаріального округу відповідно до законодавства України.

Нагадаємо, 6 листопада 2018 року Національний банк відкликав банківську ліцензію у АТ БМ Банк аналогічно без ліквідації юридичної особи.

Читати також