У фіктивному обміннику столиці шахрай ошукав клієнта на 50 тисяч євро

Ірина
Фіктивний обмінник
Фіктивний обмінник
Зображення: npu.gov.ua

У Дарницькому районі Києва правоохоронці затримали 23-річного афериста, який у фіктивному обміннику ошукав клієнта на 50 тисяч євро, – повідомляє прес-служба поліції Києва.

Шахрай заздалегідь винайняв офісне приміщення у житловому будинку на вулиці Урлівській, облаштувавши під справжній обмінник: сейфи, оргтехніка, камери відеоспостереження. Навіть розмістив оголошення в Інтернеті, де пропонував клієнтам обміняти валюту за хорошим курсом.

Один із таких потерпілих сьогодні намагався здійснити вигідний обмін 50 тисяч євро. Як тільки правопорушник отримав на руки валюту, вийшов у сусідню кімнату і не повернувся. Потерпілий цим часом запідозрив обман й почав ламати двері.

Завдяки злагодженим діям поліції шахрая затримали.

Затримання шахрая відбулося у рамках кримінального провадження, розпочатого за частиною 4 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. На цей час проводяться подальші слідчі дії для встановлення всіх обставин події та інших можливих учасників цієї шахрайської оборудки.

Ми писали про те, що Як шахраї спритно обчистили рахунок з кредитної картки Monobank. 62 тисячі кредитних коштів – саму таку суму шахраї поцупили у дружини відомого блогера із Дніпра Дмитра Геллера.

Читати також