Міністр з кібербезпеки Японії приголомшив країну своєю заявою

Ірина
Японський міністр з питань кібербезпеки
Йошитака Сакурада
Зображення: MyCredit.in.ua

Йошитака Сакурада – 68 річний японський міністр з питань кібербезпеки зізнався, що ніколи не користувався комп'ютером, – про це повідомляє The New York Times.

Я ніколи не використовував комп'ютер, коли мені потрібно було це для бізнесу, я давав вказівки своїм підлеглим це робити, – коментує Йошитака.

Заява політика стала сюрпризом не лише для японських парламентарів, а й для користувачів місцевих соцмереж.

Я не можу повірити, що людина, яка ніколи не користувався комп'ютером, відповідає за кібербезпеку, – обурився Масато Імаї, народний депутат від опозиції.

Коментарі міністра спровокували хвилю обурення в Інтернеті. Багато хто з них жартував, що Сакурада – ідеальний кандидат на посаду міністра з кібербезпеки вже хоча б тому, що його комп'ютер неможливо зламати – його в чоловіка просто немає.

На посаду міністра Йошитака Сакурада призначили минулого місяця. До його обов'язків, входить нагляд за підготовкою системи кібероборони, яка має запрацювати напередодні Олімпійських ігор 2020 року в Токіо. Його відповіді щодо олімпійської підготовки також вражають, оскільки він не спромігся відповісти на елементарні запитання, які пов'язані з цієї подією.

Ми писали про те, що Кіберполіція викрила онлайн-шахраїв фіктивної фінансової біржі . Працівники Київського управління Департаменту кіберполіції, спільно з детективами слідчого управління поліції Полтавщини припинили діяльність групи шахраїв, які під виглядом фінансової біржі видурювали гроші.

Читати також