Електронні сигарети за $100 тисяч

Ірина
Електронна сигарета прикрашена золотом і діамантами
Електронна сигарета прикрашена золотом і діамантами
Зображення: Double Barrel

Американський бренд Double Barrel разом з ювеліром Джерардом Александром з Saint Jewels виготовив електронні сигарети Double Barrel Diamond вартістю в 100 тисяч доларів. Електронні сигарети вперше в історії оцінили в таку значну суму, – пише Esquire.

Дизайн сигарет виконаний у формі двоствольної рушниці, за рахунок чого можна курити одночасно з двох картриджів, експериментуючи з ароматами.

Сигарети створені із застосуванням 180 грамів білого золота і усіяні понад 3000 чорними і білими діамантами загальною вагою в 21 карат. Кожен вейп виготовляється під замовлення для особливих поціновувачів електронних сигарет.

Ми писали про те, що Картка не класу Gold, а карта з золота. Практично фантастика – тепер можна розрахуватися золотом при цьому не віддаючи його. В Англії випустили банківську карту із золота. Королівський монетний двір Великобританії спільно з компанією "Mastercard" та "Accomplish Financial" анонсували платіжну карту з чистого 18-ти каратного золота. Повідомляється, що це перша по справжньому золота карта в світі.

Читати також