Societe Generale тестує біометричну кредитну картку, що містить в собі датчик відбитків пальців

Ірина
Біометрична кредитна картка
Кредитна картка на технології F.CODE
Зображення: Societe Generale

Societe Generale – перший банк у Франції, який експериментує з біометричною карткою. Зокрема, після отримання картки власник записує власний відбиток на біометричну картку. Верифікація відбитка пальців здійснюється безпосередньо на картці. Жоден елемент, пов'язаний із цим відбитком, не передається продавцеві чи банку, – повідомляє прес-служба банку.

Автентифікація проводиться своїм пальцем замість введення PIN-коду. Картка успішно працює для всіх контактних платежів у магазині, в Інтернеті або для зняття коштів.

Кредитна картка базується на технології F.CODE, розробленої компанією IDEMIA.

При оплаті товарів або послуг біометрична карта працює так само як і будь-яка інша. Її потрібно вставити в термінал і прикласти палець до вбудованого в неї сенсора, щоб порівняти відбиток зі збереженим на картці зразком. Якщо вони збігаються, транзакція буде підтверджена. Таким чином, картка не покидає рук її власника. Біометричну картку можна буде використовувати по всьому світі в будь-якому POS-терміналі, який приймає карти з EMV-чіпом.

Нагадаємо, що Mastercard представляли нове покоління біометричних карт ще 20 квітня 2017 року.

 

Ми писали про те, що Шахрайство з терміналами: Тренд 2019 року. Величезна кількість терміналів на вулицях міста, в магазинах і навіть на зупинках вже нікого не дивує. Швидко і зручно можна зробити величезну кількість платежів.

Читати також