Невже є щось дорожче, ніж ці речі?

MyCredit.in.ua
Найдорожчі в світі: яхта, автомобіль, картина, акула, ліжко, діамант
Дорогоцінні речі

Якщо у Вас є багато зайвих грошей, ось кілька найдорожчих предметів у світі, які ви можете купити. Впевнені, що деякі речі та ціни на них Вас здивують.

71,2 млн доларів за діамант "Рожева зірка"

Один з найрідкісніших у світі, 59,6 каратів "Pink Star" була куплена на аукціоні "Sotheby's" в 2017 році в Гонконгу і вдвічі перевищує розмір відомого алмазу під назвою "Graff Pink" (Рожевий Графф). Це чудо було створено з необробленого алмаза в 132,5 карата в Африці в 1999 році, є найбільшим і внутрішньо бездоганним алмазом, коли-небудь оціненим чиновниками в Гемологічному інституті Америки.

48,4 млн доларів США за автомобіль Ferrari

Названий найдорожчий автомобіль у світі, Ferrari 250 GTO, продається на аукціоні Sotheby's за 48,4 млн доларів США через п'ять десятиліть з того моменту, як він був створений італійським автомобільним фахівцем. Ця колишня гоночна машина є однією з найрідкісніших у своєму роді, існує всього 36 моделей, побудованих між 1953 і 1964 роками.

Годинник Chopard за 25 мільйонів доларів

Цей неймовірний годинник, прикрашений діамантами з 201 карата, інкрустований безбарвними діамантами грушоподібної форми і мають жовтий алмаз в центрі кожної квіткової композиції (які механічно відкриваються, як пелюстки на сонці). Колекція з 874 високоякісних діамантів, включаючи 15-каратний рожевий діамант, цей ексклюзивний ювелірний виріб ручної роботи коштує 25 мільйонів доларів США.

12 мільйонів доларів за вбиту акулу

Створена як твір мистецтва Деміеном Херстом в 1991 році, мертва 4.25-метрова акула, "плаваюча" в спеціальній ємності, була в останній раз продана за 12 мільйонів доларів США, але не без суперечок з очевидних причин. Офіційна назва «The Physical Impossibility of Death in the Mind». Твір вперше було продемонстровано в Лондоні після того, як австралійські рибалки зловили тигрову акулу у 20 столітті.

4 млрд коштує супер'яхта

Ще раз 4 000 000 000 доларів за яхту! Не 4 мільйони, а 4 мільярди! The History Supreme – одна з найрозкішніших супер'яхт у світі, загорнута твердим золотом з платиною вагою близько 100 000 кілограмів. Всі нутрощі оброблені або зроблені з дорогоцінних металів, а в спальні вироби зі справжньої кістки динозаврів.

3,51 млн доларів за фото

На перший погляд фотографія, зроблена Андреасом Гурським, може здатися простою, але образ 1999 року стоїть мільйони. Німецький фотограф увічнив річку Рейн, похмуре небо і смуги зеленої трави, в результаті чого фотографія «Der Rhein II» (також «The Rhine II») була продана на аукціоні за 3,51 мільйона доларів.

3,2 мільйона доларів  за рояль

Зроблений повністю зі справжніх кристалів, рояль Heintzman's 9 був виставлений на торги в 2014 році за необґрунтовану суму 3,22 мільйона доларів США. Чудовий інструмент був в центрі уваги під час церемонії відкриття Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні, коли на ньому грав китайський піаніст Ланг Ланг.

2,2 млн доларів позолочена модель автомобіля Bugatti Veyron

Як один з найдорожчих моделей автомобілів в світі, позолочений Bugatti Veyron Diamond Limited Edition складає екстравагантність зі своєї 24-каратної золотої маски. Рідкісна модель – всього три були прикрашені платиною і діамантами.

Магнітне плаваюче ліжко за 1,6 млн доларів

Винайдене голландським архітектором Янджаапом Руйсссенааром футуристичне плавуче ліжко – це не тільки чудове місце, щоб відпочити, але рідкісна пам'ятка для будь-якої спальні. Чи буде сон міцним на ліжку ціною близько 1,6 млн доларів США не ясно, але ось для сучасних "казанів" буде в самий раз. Ліжко знаходиться на відстані близько 40 сантиметрів від підлоги завдяки протилежним магнітним силам і може витримувати до 900 кілограмів.

Ми писали про те, що 13 млн доларів на вітер: біткоін-мільйонер влаштував грошовий дощ в Гонконзі. 24-річний біткоін-мільйонер Вонг Чінг влаштував грошовий дощ з гонконзьких доларів для того, щоб популяризувати біткоіни і залучити людей в криптоіндустрію.

Читати також