Національний банк відкликав ліцензію ще у двох банків

Ірина
Національний банк України
Національний банк України
Зображення: НБУ

Національний банк України ухвалив рішення про відкликання ліцензій ПАТ КБ "Центр" та ПАТ "ВіЕс Банк", – повідомляє прес-служба НБУ.

Прийняті рішення пов'язані із реорганізацією шляхом приєднання ПАТ КБ “Центр” до ПАТ “МТБ БАНК” та ПАТ “ВіЕс Банк” до АТ “ТАСКОМБАНК” за спрощеною процедурою відповідно до вимог Закону України "Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків".

За даними ФГВФО станом на 1 жовтня у реєстрі учасників фонду нараховується 81 банк-учасник. В одному банку була введена тимчасова адміністрація, ще 92 банки знаходяться в стадії ліквідації.

Дозвіл на реорганізацію ПАТ КБ “Центр” шляхом приєднання до ПАТ “МТБ БАНК” було надано 10 серпня 2018 року, а дозвіл на реорганізацію ПАТ “ВіЕс Банк” шляхом приєднання до АТ “ТАСКОМБАНК” було надано ще 10 липня 2018 року, – повідомляє пресс-служба регулятора.

Ми писали про те, що ТОП 3 країни, куди Українці відправляють свої гроші. Після того, як НБУ пом'якшив вимоги по переказах грошових коштів за кордон за допомогою e-ліміт (скасувавши ліцензії), з'явилася можливість підвести деякі підсумки.

Читати також