Кешбері. Нова фінансова піраміда або конкурент українським МФО?

An2an
Фінансова піраміда та обіг грошей
Фінансові піраміди отримали шанс легально "обдирати" довірливих людей
Зображення: MyCredit.in.ua

Як повідомляє Обозреватель, в Україні з'явилася одна з найбільших фінансових пірамід, родом з РФ. Назва цієї організації "Кешбері".

За попередніми підрахунками, в разі краху цієї піраміди громадяни РФ втратять понад 1 млрд рублів. Компанія відкрила відділення по всій території РФ, офіс цієї організації відкрито вже і в Києві, планується відкриття інших відділень у Львові та Одесі.

Кешбері працюють за принципом банку – залучають гроші інвесторів-вкладників і видають кредити

У зв'язку з чим, можна припустити, що навіть, якщо це дійсно фінансова піраміда, то протримається вона досить довго і виросте до небачених раніше розмірів. Але принцип винагороди учасників частково залишився як у звичайній піраміді, інвестор-вкладник отримує свій дохід тільки від залучення нових учасників. Якби не цей факт, проект не можна було б визнати пірамідою і прожив би він значно довше, ніж прогнозують. Ще одне джерело доходу для інвесторів-вкладників, це видача мікропозик від імені Кешбері, але продати подібну послугу зможе далеко не кожен, не маючи досвіду переговорів і переконання.

У Росії Кешбері має вже 169 відділень і цією організацією уже серйозно "займаються" Центральний банк РФ, прокуратура і МВС

В Україні, поки що, на Кешбері увагу сильно не звертають. Власне причин для цього і не було, через те, що МФО (Мікрофінансові організації) в Україні давно працюють і надають послуги подібного роду. У Росії Кешбері це сайт – https://cashbery.com. В Україні існує компанія зі схожою назвою, але надає послуги тільки по кредитуванню https://cashberry.in.ua – ТОВ фінансова компанія "ІНВЕСТ ФІНАНС".

В Україні організацій, які видають мікропозики на короткий термін дуже багато, ось деякі з них:

Оформлення в цих мікрофінансових організаціях (МФО) займає 10-20 хвилин, гроші надходять на карту клієнта, тобто не потрібно нікуди ходити, просто погасити заборгованість. Але за всі ці зручності доведеться заплатити високий відсоток по кредиту.

P.S. Найважливіше з усього цього, не інвестуйте в невідомі й підозрілі проекти, особливо, схожі на фінансові піраміди, але взяти кредит в подібній організації не несе за собою жодних додаткових ризиків, крім як оплати високих відсотків за позикою.

Ми писали про те, що Дожити до зарплати: які кредитні картки пропонують в Україні. За результатами опитування дослідницької компанії Gradus, українці влазять у борги, використовуючи ліміт кредитних карток. За даними дослідження, понад 36,7% українців "перехоплюють" гроші з кредитки, щоби дожити до зарплати.

Читати також