Кешбері. Нова фінансова піраміда або конкурент українським МФО?

An2an
Фінансова піраміда та обіг грошей
Фінансові піраміди отримали шанс легально "обдирати" довірливих людей
Зображення: MyCredit.in.ua

Як повідомляє Обозреватель, в Україні з'явилася одна з найбільших фінансових пірамід, родом з РФ. Назва цієї організації "Кешбері".

За попередніми підрахунками, в разі краху цієї піраміди громадяни РФ втратять понад 1 млрд рублів. Компанія відкрила відділення по всій території РФ, офіс цієї організації відкрито вже і в Києві, планується відкриття інших відділень у Львові та Одесі.

Кешбері працюють за принципом банку – залучають гроші інвесторів-вкладників і видають кредити

У зв'язку з чим, можна припустити, що навіть, якщо це дійсно фінансова піраміда, то протримається вона досить довго і виросте до небачених раніше розмірів. Але принцип винагороди учасників частково залишився як у звичайній піраміді, інвестор-вкладник отримує свій дохід тільки від залучення нових учасників. Якби не цей факт, проект не можна було б визнати пірамідою і прожив би він значно довше, ніж прогнозують. Ще одне джерело доходу для інвесторів-вкладників, це видача мікропозик від імені Кешбері, але продати подібну послугу зможе далеко не кожен, не маючи досвіду переговорів і переконання.

У Росії Кешбері має вже 169 відділень і цією організацією уже серйозно "займаються" Центральний банк РФ, прокуратура і МВС

В Україні, поки що, на Кешбері увагу сильно не звертають. Власне причин для цього і не було, через те, що МФО (Мікрофінансові організації) в Україні давно працюють і надають послуги подібного роду. У Росії Кешбері це сайт – https://cashbery.com. В Україні існує компанія зі схожою назвою, але надає послуги тільки по кредитуванню https://cashberry.in.ua – ТОВ фінансова компанія "ІНВЕСТ ФІНАНС".

В Україні організацій, які видають мікропозики на короткий термін дуже багато, ось деякі з них:

Оформлення в цих мікрофінансових організаціях (МФО) займає 10-20 хвилин, гроші надходять на карту клієнта, тобто не потрібно нікуди ходити, просто погасити заборгованість. Але за всі ці зручності доведеться заплатити високий відсоток по кредиту.

P.S. Найважливіше з усього цього, не інвестуйте в невідомі й підозрілі проекти, особливо, схожі на фінансові піраміди, але взяти кредит в подібній організації не несе за собою жодних додаткових ризиків, крім як оплати високих відсотків за позикою.

Ми писали про те, що Що робити, якщо шахраї оформили на Вас кредит. Шахраї та шахрайство були завжди, ймовірно, і будуть завжди.

Читати також